NET HABER-SEN VAN'DA

NET HABER-SEN VAN'DA

NET HABER-SEN yönetimi olarak Van Başmüdürlüğü ve Posta İşleme Merkezindeki üyelerimiz ziyaret edilerek bölgedeki sorunlar ve çözümleri üzerinde görüşme imkanı bulduk. Van İl Başkanımız Adil Özkan ve Kurucu Başkanlarımızdan Burhan Yıldırım ile birlikte yapmış olduğumuz ziyaretlerde Üyelerimize ve Ptt Emekçilerine göstermiş oldukları ilgi, alaka ve misafirperverlikleri nedeniyle teşekkür ederiz.

NET HABER-SEN HAKKARİ’DE

NET HABER-SEN HAKKARİ’DE

NET HABER-SEN yönetimi olarak Hakkari ve Yüksekovada başta üyelerimiz olmak üzere Ptt Emekçileri işyerlerinde ziyaret edilerek bölgedeki sorunlar ve çözümleri üzerinde görüşme imkanı bulduk. Hakkari İl Başkanımız Eyyüp Erol, Kurucu Başkanlarımızdan Burhan Yıldırım ve Van İl Başkanımız Adil Özkan ile birlikte yapmış olduğumuz ziyaretlerde üyelerimize ve Ptt Emekçilerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz.

100. Yıl Hatırası

100. Yıl Hatırası

NET HABER-SEN olarak değerli üyelerimize ve emeklilerimize kişiye özel hazırladığımız hediyelerimizi verdik

NET-HABERSEN KAHRAMANMARAŞ’TA

NET-HABERSEN KAHRAMANMARAŞ’TA

NET HABER-SEN olarak 6 Şubat 2023 tarihindeki depremde büyük zarar gören Kahramanmaraş'taki PTT emekçileri saha çalışmaları kapsamında ziyaret edilmiştir. Bir taraftan yaralarını sararken diğer yandan zor şartlarda yaşama tutunmaya çalışan personelimize ve tüm Kahramanmaraş halkına tekrardan geçmiş olsun. Depremde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara şifa geride kalanlara sabır dileriz.

Gösterilen: 11 ile 15 arası, toplam: 39 (8 Sayfa)