Kurucu Üyelerimiz

                                                                                           

Erol Akyüzlü

kurucu üye

1972 Yılında Trabzon’un Of ilçesinde doğan Erol AKYÜZLÜ, ilk, orta ve lise eğitimini Of İlçesinde tamamlamıştır. 1988 yılında Gazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümüne girdikten sonra eğitimi devam ederken 1990-1996 yılları arasında 6 yıl özel sektörde çalışmıştır. Askerlik hizmetini 21.11.1998 yılında tamamladıktan sonra 26.01.1999 PTT Genel Müdürlüğü Posta Çekleri Başmüdürlüğünde Mühendis pozisyonunda göreve başlamıştır. 2008 yılında Teknik İşler ve Otomasyon Daire Başkanlığı Ana Sistem Grubunda Grup Başmühendisi Vekili olarak 6 sene hizmet vermiştir.

26.09.2014 tarihinde Bilişim Dairesinde Teknik Müdür olarak görev yapmaya başlamış aynı zamanda Bilişim Daire Başkanlığında Başkan Yardımcılığı görevini 7 yıla yakın bir süre vekaleten yürütmüş olup 10.05.2021 tarihinde Bilişim Daire Başkanlığında asli görevi olan Teknik Müdür pozisyonunda halen görevini sürdürmektedir.

1 çocuk babası olan Erol AKYÜZLÜ, 11.11.2011 tarihinde Teknik Elemanlar Derneği kurucu başkanlığını yapmış olup Dernekte belirli aralıklarla 2022 yılına kadar yönetici pozisyonunda aktif olarak görev almıştır. 2021 yılından itibaren NET HABER-SEN Sendikasının kuruluşuna öncülük etmiştir.           


        

                                                                                                                                                                                                              

Serkan ÖZKAN

KURUCU ÜYE

1974 Yılında Kütahya’da doğan Serkan ÖZKAN, ilk, orta ve lise eğitimini Kütahya’da almıştır.1997 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Fen Edebiyat fakültesi İstatistik bölümünden mezun olmuştur. Askerlik hizmetini 21/07/1999 yılında tamamladıktan sonra 17/07/2000 tarihinde PTT Genel Müdürlüğü Posta Çekleri Başmüdürlüğünde İstatistikçi pozisyonunda göreve başlamıştır. 15/07/2011 tarihinde görevde yükselme sınavında gösterdiği başarı ile Müdür olarak göreve başlamıştır. Sırasıyla Ankara Ufuktepe PTT Merkez müdürlüğü, Ankara Turan Güneş PTT merkez müdürlüğü, Ankara Yenimahalle PTT merkez müdürlüğü, Ankara Beypazarı PTT merkez müdürlüğü görevlerini ifa etmiştir. Turan Güneş PTT merkezliği görevi sürecinde 4 ay KKTC-Aspos PTT Müdürlüğü görevini ifa etmiştir. 2021 yılından itibaren NET HABER-SEN Sendikasının kuruluş sürecinde yer almıştır.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      


Metin KULAKOĞLU 

KURUCU ÜYE

Aslen Trabzonlu olan Metin Kulakoğlu,1985 yılında Ankara’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise tahsilini Ankara’da bitirdi. Lisans öğrenimini Selçuk Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünde yaptı. Ayrıca Bilişim Sistemleri Bölümünde yüksek lisansını tamamladı. 2011 yılı Ekim ayında Ankara PTT Başmüdürlüğüne merkezi atamayla memur olarak atanmıştır. Sırasıyla Hüseyingazi PTT, Etimesgut PTT, Siteler PTT, Ayaş PTT Merkez Müdürlüklülerinde her kademe de görev yapmıştır. 2018 yılında ARGE Daire Başkanlığında devamında Ödeme Sistemleri Daire Başkanlığında memur olarak görevine devam etmektedir.Teoman OĞUZLU

KURUCU ÜYE

1972 Yılında Almanya’ da doğan Teoman OĞUZLU, ilk, orta ve lise eğitimini Ayvalık ve Aydın’ da tamamladı. 1996 yılında Uludağ Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra, 1997-2000 yılları arasında Elektrik Mühendisleri Odası Aydın İl Temsilciliğinde Teknik Müdür olarak görev yaptı. 22.08.2000 ‘de Aydın PTT Başmüdürlüğü Yapı İşleri Müdürlüğünde Elektrik Mühendisi pozisyonunda göreve başladı. 2011 yılına kadar bu pozisyonda görevine devam ederken, 2011-2014 yılları arasında hem Mühendis hem Müdür Vekili olarak görev yaptı. 14.06.2014 tarihinden bu yana ise Aydın PTT Başmüdürlüğü, Yapı ve Teknoloji Müdürü olarak görev yapan Teoman OĞUZLU, 2015-2018 yılları arasında KYS Sorumlusu, EYS Kurucu Müdürü ve Başmüdür Vekaleti görevlerinde bulunmuştur.

Evli ve 1 çocuk babası olan Teoman OĞUZLU, Aydın PTT Spor Kulübü ve Aydın Doğa Dostları Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı, Aydın Beşiktaşlılar Derneği Kurucu 2. Başkanı, BJK Kongre Üyeliği ve Net Haber Sen Aydın İl Temsilciliği gibi birçok sivil toplum örgütünde faaliyetlerine devam etmektedir. 

 


Bilge ERDOHAN     

KURUCU ÜYE

1973 yılında Karaman’da doğan Bilge ERDOHAN ilk, orta ve lise eğitimini Sivas’ta tamamladıktan sonra 1996 yılında Ankara Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. Askerlik görevi sonrasında 2 yıl özel sektörde çalıştıktan sonra 2000 yılında Sivas PTT Başmüdürlüğünde mühendis olarak göreve başlamıştır. 2003 yılında Teknik İşler ve Otomasyon Dairesine geçmiştir. 5 yıl bu Dairede görev yaptıktan sonra Ankara Posta İşleme Merkezinde Müdür Yardımcılığına getirilmiş, burada 2 yıla yakın bir süre hizmet verdikten sonra Posta ve Kargo Hizmetleri Dairesinde pek çok Müdürlükte görev almıştır. Önce Ölçme Değerlendirme ve Kalite Müdürlüğünün kurucu müdürlüğünü daha sonra Kargomat Müdürlüğünün kurucu müdürlüğünü yapmıştır. 2021 yılında ARGE Dairesinde görevlendirilen Bilge ERDOHAN, bu Dairenin Ödeme Sistemleri Dairesi olarak yapılandırılmasıyla halen Proje Geliştirme Müdürü olarak görev yapmaktadır. Miray SÖNMEZ

KURUCU ÜYE


Haydar AS

KURUCU ÜYEMehmet SAĞLIK

KURUCU ÜYEYaşanur KAYA

KURUCU ÜYE


Yusuf GÜLAP

KURUCU ÜYE


Melih ULULAR

KURUCU ÜYE


Serkan ECİROĞLU

KURUCU ÜYE


Ümran CEYLAN

KURUCU ÜYE


Barış UÇAR

KURUCU ÜYE


Abdülkadir DENİZ

KURUCU ÜYE


Burhan YILDIRIM

KURUCU ÜYE