POSTACILAR / DAĞITICILAR SORUNLARINA ÇÖZÜM ARIYOR

POSTACILAR / DAĞITICILAR SORUNLARINA ÇÖZÜM ARIYOR

Postacı /Dağıtıcı kadrolarındaki Kamu Emekçilerinin sorunları gün geçtikçe çığ gibi büyümektedir. Emekli olan personelin yerine personel alımı yapılmadığı için personel eksikliği gün geçtikçe daha fazla hissedilmektedir. Özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde zorlu fiziksel şartlar ve ağır iş yüküne ilaveten Ptt yöneticilerin sayı dayatması Postacı ve Dağıtıcı kadrosunda personeli zorlamaktadır. Bu konuda Ptt yöneticilerinin gerekli adımları atması için talebimiz iletilmiştir.

NET HABER-SEN VAN'DA

NET HABER-SEN VAN'DA

NET HABER-SEN yönetimi olarak Van Başmüdürlüğü ve Posta İşleme Merkezindeki üyelerimiz ziyaret edilerek bölgedeki sorunlar ve çözümleri üzerinde görüşme imkanı bulduk. Van İl Başkanımız Adil Özkan ve Kurucu Başkanlarımızdan Burhan Yıldırım ile birlikte yapmış olduğumuz ziyaretlerde Üyelerimize ve Ptt Emekçilerine göstermiş oldukları ilgi, alaka ve misafirperverlikleri nedeniyle teşekkür ederiz.

NET HABER-SEN HAKKARİ’DE

NET HABER-SEN HAKKARİ’DE

NET HABER-SEN yönetimi olarak Hakkari ve Yüksekovada başta üyelerimiz olmak üzere Ptt Emekçileri işyerlerinde ziyaret edilerek bölgedeki sorunlar ve çözümleri üzerinde görüşme imkanı bulduk. Hakkari İl Başkanımız Eyyüp Erol, Kurucu Başkanlarımızdan Burhan Yıldırım ve Van İl Başkanımız Adil Özkan ile birlikte yapmış olduğumuz ziyaretlerde üyelerimize ve Ptt Emekçilerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz.

Gösterilen: 11 ile 15 arası, toplam: 47 (10 Sayfa)